ISSN 1338-242X
Novinky
Zemeslyš*
Kníhkupectvo s názorom
Kolekcia vašich srdečných fotopozdravov

Newsletter
libraria.sk
Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security. doucovanie

Novinky na i-lemon.sk

Strany: 1

Zemeslyš*
Zapínam rádio a počujem rovnaké plechové zvuky. Na mojom facebooku pristálo ďalšie slovenské RnB. Hudba predsa nemôže byť len o tom, čo rotuje v rádiu. Iné hudby sveta, ktoré tu chýbali. Ale to je už minulý čas.
Kníhkupectvo s názorom
Na internetových stránkach magazínu Lemon prinášame články o zaujímavých ľuďoch a hodnotných projektoch z oblasti kultúry a umenia. Veríme dobrým veciam a medzi ne patrí aj kvalitná literatúra, preto sme sa rozhodli spustiť internetové kníhkupectvo Libraria.sk. Môžete tu nájsť knihy, o ktorých sme písali na Lemone, a výber ďalších titulov, ktoré nás zaujali a ktorých čítanie bolo pre nás zážitkom. Presvedčiť sa o tom môžete na www.Libraria.sk.
Kolekcia vašich srdečných fotopozdravov
Hory, doly, rieky, viesky, mestá. 8 krajov, 79 okresov a pozitívny prístup k nim. O tom je fotoprojekt Srdečné pozdravy. O Slovensku. Chceme ho vidieť a ukázať, aké je. Zaujíma nás táto krajina, miesta, ktoré sú jej súčasťou, ľudia, ktorí tu žijú a tvoria. Hľadáme doteraz nevidené zábery slovenských miest a vidieka. Každé dva týždne z nich spravíme výber prezentujúci jeden zo slovenských krajov, pričom každý okres bude zastúpený jednou fotografiou. Predstavíme tak všetky slovenské okresy, ich aktuálne podoby a pôvaby. Okrem šírenia geografickej osvety a posolstva, že Slovensko je krásne a inšpiratívne, je cieľom tohto projektu prezentovať tvorbu talentovaných fotografov. Fotografie môžete posielať na adresu srdecnepozdravy@gmail.com. Počet fotografií, s ktorými sa môžete zapojiť do každého kola projektu, je desať. Vždy, prosím, uveďte svoje meno, prípadne pseudonym, a tiež môžete pripájať odkazy na svoje internetové stránky či blogy. O finálny výber slovenských obrázkov sa postarajú Soňa Hrúziková, Jana Martišková a Anna Strachan.
Podávame Citronádu
Každý piatok sa u nás môžete zúčastniť krátkeho, milého posedenia pri Citronáde. Pripravovať ju bude Džejn spoločne so zaujímavými a šikovnými osobnosťami. O niektorých z nich sme už na Lemone písali, s ďalšími sa zoznámime, iných ani nebude treba prestavovať. Citronádu servírujeme s rozhovorom vždy na jednu sviežu tému. Tak. Nazdravie!
Strany: 1
Pravidlá publikovania | Inzercia | Kontakty ©2009 - 2012 B DESIGN s.r.o. | design by rendy | code by Ivan Mišák